*דואר אלקטרוני או טלפון שדות חובה
כניסה לאזור האישי
עמוד הבית אודות בנק חברתי למה להצטרף איך להצטרף חדשות צור קשר Русский
 
שאלות ותשובות

איך מצטרפים ל`אירוס` (אגש"ח)?
חותמים על טופס הצטרפות, משלמים 10,000 ₪ וממתינים לאישור על ידי ועדת הקבלה של האגודה. תוכל לקרוא עוד על שלבי ההצטרפות כאן

מי יכול להצטרף ל`אירוס` כחבר אגודה?
כל אזרח שישקיע 10,000 ₪ ברכישת מניה ויעמוד בתנאי הקבלה - יוכל להיחשב כחבר אגודה.

איך אתם יכולים לתת לי תנאים טובים יותר מאלו שמציע הבנק שלי?
אפשר לתת את אותם השירותים הבנקאיים בתנאים משתלמים יותר ללקוח, ועדיין להיות רווחיים. כיצד? בהתבססות על פלטפורמה אינטרנטית ועל מתן שירותי בנקאות בערוצים ישירים (מה שחוסך הקמה ותפעול של סניפים פיזיים). לצד אלו, נשמור על רמות שכר שפויות והוגנות ונקפיד על מבנה בעלות שמיטיב עם הלקוחות.

אילו הטבות ושירותים בנקאיים אתם עתידים להציע ללקוחות?
נוכל להציע הטבות רבות ללקוחותינו, פרטיים ועסקיים כאחד, החל בפיקדונות ובהלוואות בתנאים משופרים, דרך הפעלת מועדון חברים ועד להעמדת מסגרת אשראי גדולה, מותאמת לצרכיו של הלקוח.

מדוע כדאי לי, כבעל עסק, להצטרף אליכם?
אנשי אגודת `אירוס` שמו לעצמם למטרה את קידום העסקים הקטנים והבינוניים - מהמנועים החשובים ביותר של המשק. אנו שואפים להציע שירותים רבים לבעלי עסקים, כולל מימון סחורות, מימון תשלומים לרשויות המס והעמדת מסגרת ניכיונות צ`קים בתנאים אטרקטיביים. אנשינו מתמחים במתן אשראי לעסקים, וישמחו לסייע, לייעץ ולתמוך בכל עסק במישורים רבים.

האם יש לכם סניפים?
נכון לרגע זה יש ל`אירוס` סניף מרכזי אחד. אנו שוקלים לפתוח, בהתאם לצורך, נציגויות במחוזות שונים ברחבי הארץ. כך או כך רוב העבודה תתבצע בנוחות, ביעילות ובאופן מאובטח דרך אתר האינטרנט של הבנק העתיד לקום.

כמה עולה לרכוש מניה ומה זה ייתן לי?
רכישת מניה עולה 10,000 ₪. מהלך כזה יאפשר לך להיות חבר מן המניין בבנק לכשיקום ולקבל תנאים טובים ומשתלמים בשירותי הבנקאות, ואף להשפיע על מדיניות הבנק השוטפת ועל הצד התפעולי.

האם אתם מנפיקים צ`קים וכרטיסי אשראי?
כן, בוודאי.

האם ניתן לקחת אצלכם משכנתא או לפתוח תוכנית חיסכון?
משכנתא - עדיין לא; תכנית חיסכון - כן, בוודאי. השאיפה שלנו היא להעמיד לרשות הלקוחות כמה אפיקי חיסכון, בתנאים טובים מאלו הנהוגים כיום.

 
 
עמוד הבית אודות בנק חברתי למה להצטרף איך להצטרף חדשות ועדכונים צור קשר חברי הקואופרטיב תנאי שימוש תנאים ותקנות
 
כל הזכויות שמורות 2015© אירוס אגש"ח בע"מ. האתר נבנה ע"י FREEBRUSH.NET   בניית אתרים
 
 
 
כניסה לאזור האישי
עמוד הבית אודות בנק חברתי למה להצטרף איך להצטרף חדשות צור קשר Русский